اگر صادقانه نگاه کنیم، در تبلیغات تلگرامی مردم علاقه ای به کلیک کردن روی تبلیغات ندارند. بنابراین برای جذب آنان باید کمی خلاقانه عمل کنید. یکی از ابزار جذب مخاطب در تبلیغات تلگرامی، استفاده از بنر تلگرام است. در این پست ضمن آموزش ساخت بنر تبلیغاتی تلگرام و تعریف مفهوم بنر تلگرام، نکات کابردی برای ساخت بنر تلگرام و نوشتن متن بنر تلگرام موثر را بیان خواهیم کرد

بنر تلگرام یک چالش جدی در تبلیغات تلگرامی

برای داشتن تبلیغات موثر  باید به یک سری نکات ساده دقت کنید. بنر تبلیغاتی یکی از مناسب ترین راه ها برای جذب مشتری است. باید بنر خود را به شکلی طراحی کنید که بیننده نتواند در برابر آن مقاوت کند. برای ساخت چنین بنری باید به چند نکته توجه کنید تا بیشترین توجه ها را به سمت خود جلب کنید.

بنر تلگرامی چیست؟

هدف از تبلیغات تلگرام رساندن پیامی به مخاطب است. هر چه این پیام به شکل جذاب تری به مخاطب انتقال پیدا کند، احتمال اینکه مخاطب، تبدیل به مشتری یا دنبال کننده شود بیشتر است.

زیاد بودن متن در کانال های تلگرامی باعث شده که چشم کاربران عادت کرده و اگر تبلیغ شما فقط یک متن باشد، دیده نمی شود. برای دیده شدن تبلیغ نیاز به جلب توجه کاربران داریم که اینکار را می توان با یک تصویر یا تصاویر متحرک (GIF) که اصطلاحا بنر نامیده می شود، انجام داد. ترکیب بنر و کپشن، بهترین شکل برای تبلیغات است.

بهترین اندازه را برای بنر تلگرام انتخاب کنید

مهم ترین نکته در تبلیغات  استفاده از بنری است که تمام جزییات آن به راحتی دیده شوند. در تبلیغات تلگرام، شما می توانید از هر سایزی برای بنر تلگرامی خود استفاده کنید اما خیلی مهم است که بنر و کپشن در یک نگاه دیده شوند و ارتفاع تبلیغ زیاد نباشد. حتی برخی کانال های تلگرامی، تبلیغاتی که ارتفاع زیادی داشته باشند را قبول نمی کنند.

بنرهای مربعی و بنرهای مستطیلی (مستطیل افقی) بهترین سایز برای تبلیغات تلگرامی هستند. شما می توانید از سایز ۵۱۲*۵۱۲ یا ۳۲۰*۳۲۰ برای طراحی بنر های مربعی و از سایز ۲۵۰*۳۰۰ برای بنر های مستطیل شکل استفاده کنید.

تجربه نشان داده است که بنرهایی که به صورت گیف هستند، بیشتر جلب توجه کرده و بازدهی بالاتری دارند. تنها نکته ای که در طراحی این بنر ها باید دقت داشته باشیم حجم بنر است. با توجه به سرعت پایین اینترنت و همینطور فیلترینگ تلگرام، بهتر است حجم بنر را تا حد ممکن کاهش داده و به زیر ۱۰۰ کیلوبایت برسانید.

چند نمونه از بنر های گیف تلگرامی رو ببینید :

 

سفارش بنر گیف تلگرام   (کلیک کنید)


کلمات کلیدی: طراحی بنر گیف , طراحی بنر , طراحی بنر گیف در فتوشاپ , طراحی بنر گیف با فتوشاپ , طراحی بنر  گیف آنلاین , بنر گیف آماده , نمونه بنر سایت , طراحی بنر موشن , هزینه طراحی بنر سایت ,  هزینه بنر تبلیغاتی , طراحی بنر موشن گرافیک , طراحی بنر مغازه , بنر متحرک , بنر متحرک تبلیغاتی , بنر متحرک وردپرس , بنر متحرک در فتوشاپ , بنر متحرک تلگرام , طراحی , طراحی فتوشاپ , طراحی با فتوشاپ , روش طراحی بنر متحرک , بنر متحرک در وردپرس , بنر متحرک سایت , ینر متحرک چیست؟ , نمونه بنر تبلیغاتی ,  نمونه بنر تبلیغاتی تلگرام ,  نمونه بنر تبلیغاتی سایت ,  نمونه طرح های بنر تبلیغاتی سایت ,  نمونه طرح بنر تبلیغاتی ,