هدر سایت گیف نیک

طراحی | لوگو | گیف نیک

بنر گیف برای سایت

بنر گیف یا متحرک در واقع یک روش تبلیغاتیه برای انتقال پیام به مخاطبان در فضای مجازی مثل وب سایت ها ست . این نوع بنر ها به شکل یک تصویر، متن یا تلفیقی از هر دو هست .


سفارش بنر گیف


سفارش بنر تلگرام

نمونه بنر گیف 125 در 125

بنر گیف تلگرام

بنر تبلیغاتی یکی از مناسب ترین راه ها برای جذب مشتری است. باید بنر خود را به شکلی طراحی کنید که بیننده نتواند در برابر آن مقاوت کند. برای ساخت چنین بنری باید به چند نکته توجه کنید

اصول تبلیغات و بازاریابی موفق برای جذب فوری مشتری
سه اشتباه که نباید در اینستاگرام انجام دهید / هشتگ بگذاریم یا نه؟
تبلیغات اینترنتی پر بازده چیست؟ | نکات و ویژگی های تبلیغات اینترنتی پربازده
بهترین روش تبلیغات چیه؟

Previous
Next

نمونه طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت

کارت ویزیت یه کارت کوچیکه که اطلاعات تماس و مشخصات شغلتون روی اون درج میشه.علاوه بر پرستیژی که براتون ایجاد میکنه برا بازاریابی و تبلیغ کارتون هم کمک بزرگی میکنه.متاسفانه تو ایران کارت ویزیت آخرین چیزیه که سفارش میدن.


سفارش کارت ویزیت


سفارش تراکت

نمونه طراحی تراکت

تراکت (برگه تبلیغاتی)

تراکت یه تکه کاغذ کوچیکه که توی خیابون به دست مخاطبان میرسه.روی تراکت برند،شعار تبلیغاتی،پیام تبلیغاتی ، عکس ،لوگو و شماره و آدرستون درج میشه. خیلی مختصر و مفید اطلاعاتی از شما و فروشگاه یا شغلتون رو به مخاطب میرسونه.

گالری ویترا

لوگو یا نشان تجاری

لوگو یه نشانه ی گرافیکیه که می تونه بصورت علامت،سمبل ، نوشتار و یا ترکیبی از اینها طراحی بشه.از طریق لوگو میشه نوع خدمات ، شغل و محصولات رو سریعتر به مخاطب معرفی کرد.
همه ی کار های تجاری باید به لوگو اختصاصی داشته باشن.


اینجا کلیک کنید


اینجا کلیک کنید

سفارش سربرگ

سربرگ یه تیکه کاغذه که معمولا تو سایز های A4 یا A5 چاپ میشه و ازش برای نامه نگاری های رسمی استفاده میشه.در واقع سربرگ یکی از عناصر اصلی اوراق اداری یک شرکته.